Přesun na obsah

Dnes je 27.9.2020

Svátek má Jonáš

SHM Klub
Praha a Zdiby


Pomáháme dětem a mladým lidem se specifickými potřebami začlenit se do života prostřednictvím volnočasových aktivit, doučováním, socializačními pobyty, příměstskými tábory, tábory, víkendovými akcemi, setkáním rodičů, seminářů, besed a službou psychologa.

NOVINKY

O pohár velikonočního zajíčka, Zákupy, 2016

Vertikální tažení sportovních teoretiků, aneb jak jsme si opět zabojovali. Tentokrát jsme přípravu nepodcenili a večer před zápasem věnovali teoretické průpravě

Více

Fellácké okénko #1

Krátký sloupek z rodu felláckého.

Více

Kuntratický masakr florbalovou holí

Kuntratický masakr florbalovou holí není název béčkového horroru. Je to akční drama o čtyřech dějstvích na prknech, co znamenají maximální výkon červených draků Fellas Moccas!

Více

Den otevřených dveří v Salesiánském centru ocenily nejen děti

Den před začátkem podzimních prázdnin hostilo Salesiánské centrum v Kobylisích při Dni otevřených dveří na 240 žáků z okolních škol, kteří se přišli podívat, jaké aktivity pro ně Salesiánské organizace připravují. Mezi pozvanými byli i zástupci Městské části Praha 8.

Více

Školička zahájila nový školní školní rok

Školička v nově zrekonstruované klubovně "U Svišťů" začala v pondělí 20.9. nový školní rok. Podívejte se na fotografie z prvního dne.

Více

Poslední číslo Kobyliského koníka

Podívejte se na poslední číslo kobyliského koníka.

Více

Proběhly zápisy do kroužků na nový školní rok

Od pondělí do středy proudily davy rodičů do Salesiánského divadla, kde zapisovali své děti nebo i sebe do nabízených kroužků SHM. Tradičně největší zájem byl o sportovní kroužky - některé byly zaplněny po první hodině zápisu.

Více

Přednáška o Kardiopulmonální resuscitaci

Do klubu maminek v pátek 7.5. zavítala paní Hana Strieborná, lékařka na mateřské dovolené, aby maminkám poradila a vysvětlila termín Kardiopulmonální resuscitace .

Více

Básničky pro maminky

Tyto básničky se učímu ke dni matek, který se rychle blíží. Můžete se je naučit s námi a potěšit tak také svou maminku.

Více

Dobročinný večer vynesl 51 966 Kč

V úterý 13.4. proběhl v Chaberském dvoře na Praze 8 dobročinný večer, kterým vyvrocholil 5. ročník výtvarné soutěže "To je hlína!". Výtěžek aukce vítězných děl - 51 966 kč - poputuje do bulharského města Stará Zagora na podporu místního střediska, které pracuje s tamější romskou mládeží.

Více


Kalendář akcí

září 2020

po

út

st

čt

so

ne

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc