Přesun na obsah

Dnes je 27.9.2020

Svátek má Jonáš

SHM Klub
Praha a Zdiby


Felácké putování pokračuje

Letošní fellácké putování přineslo další valné úspěchy. Od posledního domácího turnaje totiž uběhla pořádná řádka měsíců a my se zase museli nefalšovaně snažit. Za zmínku stojí další zlato a jeden bronz z oblíbeného Chomutova (čti: Chomutagano), kam rádi jezdíme pro výbornou atmosféru.


Fellácké putování pokračuje

Letošní fellácké putování přineslo další valné úspěchy. Od posledního domácího turnaje totiž uběhla pořádná řádka měsíců a my se zase museli nefalšovaně snažit. Za zmínku stojí další zlato a jeden bronz z oblíbeného Chomutova (čti: Chomutagano), kam rádi jezdíme pro výbornou atmosféru a přípravu organizátorů.

Jedním z nejdůležitějších výjezdů našeho sdružení sportovních teoretiků postihl měsíc listopad a fellácká invaze na jihovýchodní Moravu, kde jsme se utkali s ryze domorodými týmy na tradičním strážnickém turnaji. Nezapomněli jsme navštívit ani z loňského roku dobře známý Kulturní dům Strážničan, ovšem zbývajících 90% energie bylo věnováno lítým soubojům s týmy Draci Strážnice, Ostrožská Lhota a další. Vzhledem k tomu, že turnaj ve Strážnici nic neodpouští, playoff nám bohužel uniklo, ale i tak si hostující fellácký kádr zahrál na výbornou. Závěr roku 2018 patřilo zlatému hattricku utrženém ve slavném Chomutaganu, kam se naši kluci vydali v průběhu prosince.

Začátkem nového roku proběhl i třetí ročník a  narozeniny našeho klubu the Vernisáž Cup, který jsme pro úspěchy uplynulých ročníků rozšířili na kapacitu osmi týmů. I letos nabyla naše domácí akce velké slávy a my se těšíme na všechny další, která nás v naší kariéře sportovního filozofování čeká. Rádi vás uvítám na našem facebookovém profilu, ať už se přijdete podívat na foto nebo sledovat dobrodružství fellas týmu.

Fellas Moccas


Kalendář akcí

září 2020

po

út

st

čt

so

ne

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

 

 

Zobrazit jiný měsíc