Přesun na obsah

Dnes je 14.7.2020

Svátek má Karolína

SHM Klub
Praha a Zdiby


Fellácká karta se otáčí

Sezóna 2017/2018 znamenala pro doposud chronické losery Fellas Moccas dramatický obrat ve flórbalové kariéře.


Sezóna 2017/2018 znamenala pro doposud chronické losery Fellas Moccas dramatický obrat ve flórbalové kariéře. Přestože jsme na první turnaj vyrazili až v listopadu, zaznamenali jsme kromě slibného nástupu do nového roku i kopu zážitků. V daleké Strážnici na jihovýchodní Moravě jsme místní potěšili vážením cesty přes celou republiku a tak nás po skvělém turnaji náležitě pohostili. Kdoví, jak by se celý výjezd vyvinul, kdybychom kývli na další noc a slibovanou porážku prasete.

Fellas po výhře v ChomutanaganuZásadní zlom však přišel koncem prosince 2017, kdy Fellas Moccas vyrazili do Chomutova, aby otestovali nově vznikající tamní amatérskou ligu. Nejenže jsme si skvěle zahráli, ale k našemu nepochopení jsme se probojovali až do finále, které pro nás dopadlo na zlatý gól vítězně a my si tak odvezli zlatý pohár za první místo. Euforie z prvního vítězství v turnaji za historii klubu jsme patřičně oslavili a překřtili dobytý Chomutov na legendární Chomutagano.

Do Chomutova jsme se následně po zbytek roku několikrát vrátili, získali zde dvakrát bronz, jedno páté místo a jednou dobyli zlatý pohár podruhé. V Chomutově pod vedením domácího klubu Celtic plánujeme v nadcházející sezóně hrát místní amatérskou ligu, kde jsme již nyní jedním z čestných vlajkových týmů.

Silně oslabený tým Fellas v Chomutově

Mimo jiné jsme také navštívili turnaj v Berouně, který pro nás bohužel nedopadl příliš dobře.  Březen patřil od loňského roku tradičně našemu domácímu turnaji, zvanému The Vernisáž Cup, který se opět mimořádně vyvedl. Do nové sezóny vstupujeme na parketu nové tělocvičny TJ Sokol II na pražském Žižkově a plnovousy do playoff chomutovské ligy raději pěstujeme s velkým náskokem.

 

 

Fellas Moccas


Kalendář akcí

červenec 2020

po

út

st

čt

so

ne

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

Zobrazit jiný měsíc