Přesun na obsah

Dnes je 15.4.2021

Svátek má Anastázie

SHM Klub
Praha a ZdibyPomáháme dětem a mladým lidem se specifickými potřebami začlenit se do života prostřednictvím volnočasových aktivit, doučováním, socializačními pobyty, příměstskými tábory, tábory, víkendovými akcemi, setkáním rodičů, seminářů, besed a službou psychologa.

NOVINKY

Školička zahájila nový školní školní rok

Školička v nově zrekonstruované klubovně "U Svišťů" začala v pondělí 20.9. nový školní rok. Podívejte se na fotografie z prvního dne.

Více

Poslední číslo Kobyliského koníka

Podívejte se na poslední číslo kobyliského koníka.

Více

Proběhly zápisy do kroužků na nový školní rok

Od pondělí do středy proudily davy rodičů do Salesiánského divadla, kde zapisovali své děti nebo i sebe do nabízených kroužků SHM. Tradičně největší zájem byl o sportovní kroužky - některé byly zaplněny po první hodině zápisu.

Více

Přednáška o Kardiopulmonální resuscitaci

Do klubu maminek v pátek 7.5. zavítala paní Hana Strieborná, lékařka na mateřské dovolené, aby maminkám poradila a vysvětlila termín Kardiopulmonální resuscitace .

Více

Básničky pro maminky

Tyto básničky se učímu ke dni matek, který se rychle blíží. Můžete se je naučit s námi a potěšit tak také svou maminku.

Více

Dobročinný večer vynesl 51 966 Kč

V úterý 13.4. proběhl v Chaberském dvoře na Praze 8 dobročinný večer, kterým vyvrocholil 5. ročník výtvarné soutěže "To je hlína!". Výtěžek aukce vítězných děl - 51 966 kč - poputuje do bulharského města Stará Zagora na podporu místního střediska, které pracuje s tamější romskou mládeží.

Více

Výstava "To je hlína!" vyvrcholí dobročinným večerem

Již pátý rok organizuje SHM v Praze - Kobylisích dětskou výtvarnou soutěž s Názvem "To je hlína!", kde vítězná díla putují do dobročinné dražby, a vybraná pomoc následně na podporu ohrožených dětí. Letos se dobročinný večer uskuteční v Chaberském dvoře a vybrané prostředky se pošlou do Staré Zagory.

Více

Karneval v SHM

V neděli 14. 2. 2010 od 14.30h začal v tělocvičně SHM karneval pro děti. Dospělí měli jako vstupenku klobouk, čím zajímavější a vtipnější, tím lepší.

Více

Nové básničky ze školičky

V zimních měsících si rádi o zimě říkáme pěkné básničky, inu posuďte sami.

Více

Výtvarné semináře v roce 2010

I v novém roce 2010 přinášíme tolik žádané a úspěšné výtvarné semináře, ve kterých se můžete naučit novým výtvarným dovednostem.

Více


Kalendář akcí

duben 2021

po

út

st

čt

so

ne

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

Zobrazit jiný měsíc